ART / Oil paintings / Oil painting 12332155
nr 1233 2155
Karl Abel
(f. 1891), Sverige
Karl Abel, Landskap med älv, 42x55, signed. Oil on panel,
OIL PAINTING, Karl Abel, Landskap med älv, 42x55, signerad. Olja på pannå
Karl Abel, Swedish painter born 1891.
Withdrawn
Monday February 4 2019
at 18:35:47